ImageRunner C1028i/C1028iF

Niewielkie kolorowe urządzenie wielofunkcyjne

ImageRunner 1028i

  • Niewielkie nabiurkowe urządzenie obsługujące arkusze w formacie A4
  • Duży panel operacyjny z pokrętłem
  • Drukowanie PostScript
  • Drukowanie wielofunkcyjne z prędkością 28 str./min w trybie czarno-białym* i 21 str./min w trybie kolorowym* 28 str./min w trybie czarno-białym tylko z UFR w trybie czarno-białym
  • Najwyższej jakości odbitki w rozdzielczości 2400 x 600 dpi
  • Zaawansowane zabezpieczenia oprogramowania uniFLOW
  • Energooszczędny tryb uśpienia

Niewielkie i oszczędzające przestrzeń szybkie urządzenie A4 jest idealne do aktywnych biur. Wydajne opcje urządzenia wielofunkcyjnego pozwalają oszczędzić czas, a funkcje kontroli kosztów pozwalają oszczędzić pieniądze.

Cechy szczegółowe

Wprowadzenie kolorów do biura nigdy nie było prostsze ani bardziej ekonomiczne. Urządzenie wielofunkcyjne imageRUNNER C1028i/C1028iF firmy Canon ma zaskakująco potężne możliwości jak na swoje niewielkie rozmiary — jego zalety to możliwość szybkiego tworzenia wysokiej jakości wydruków w formacie A4, spory panel operacyjny, a także zastosowanie najnowszych dostępnych zabezpieczeń.

Wydajne i imponujące

Drukuj, skanuj, kopiuj, wysyłaj lub faksuj* - dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu imageRUNNER C1028i/C1028iF wszystko to możesz zrobić w szybki i łatwy sposób. Drukowanie w trybie kolorowym i czarno-białym z błyskawiczną prędkością 21 stron na minutę w kolorze i 28 stron na minutę w czerni i bieli, w rozdzielczości 2400 x 600 dpi. Solidny podajnik dokumentów i pojemność 850 arkuszy umożliwiają realizację dużych nakładów w wygodny sposób.

Funkcja iSend sprawia, że urządzenie wielofunkcyjne imageRUNNER C1028i/C1028iF może stanowić ważną pomoc w zakresie komunikacji – wysyłając pliki na adresy e-mail, na pulpit komputera, na serwer ftp i do innych lokalizacji plików.

Niewielkie i proste

Zaskoczy Cię, jak wielkie możliwości mogą kryć się w tak niewielkim urządzeniu — jego wymiary to 546 mm x 527 mm x 627 mm (szer. x gł. x wys.). To samo tyczy się pracy z plikami w formacie PDF. Canon’s innovative Compact PDF function reduces files for quicker distribution, with minimal impact on quality.

Duży kolorowy wyświetlacz o przekątnej 3,5 cala z pokrętłem Easy-Scroll pozwala bez najmniejszego wysiłku uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, a graficzne menu pozwala na szybką, prostą obsługę.

Wydajne i bezpieczne

Urządzenie wielofunkcyjne imageRUNNER C1028i/C1028iF łączy w sobie technologię automatycznego wykrywania kolorów firmy Canon, która w inteligentny sposób określa, na których stronach dokumentu znajdują się kolorowe elementy, a na których nie, a następnie drukuje je w odpowiedni sposób, pozwalając obniżyć koszty i ustalić cenę jednej strony. Nie trzeba się także martwić o ciągłe monitorowanie urządzenia, ponieważ funkcja eMaintenance automatycznie zgłasza problemy centrom serwisowym i partnerom firmy Canon.

Opcjonalne oprogramowanie uniFLOW firmy Canon zapewnia ogrom dodatkowych funkcji sterowania, w tym aplikacje Desktop Accounting, która pozwala na monitorowanie i zliczanie zadań drukowania oraz Secure Printing, która wstrzymuje zadania drukowania do momentu, gdy użytkownik pomyślnie zweryfikuje swoją tożsamość dla urządzenia za pośrednictwem odpowiedniej metody zabezpieczeń, takiej jak np. karta lub hasło.

Spełniające Twoje potrzeby i sprawne

Urządzenie wielofunkcyjne imageRUNNER C1028i/C1028iF jest gotowe do pracy już po 60 sekundach od jego uruchomienia. Po zakończeniu pracy urządzenie automatycznie przechodzi w tryb uśpienia, w którym pobiera zaledwie 1,2 W energii. Możliwość drukowania dwustronnego pozwala zmniejszyć zużycie papieru i poprawić wyniki raportów.

  • * W standardzie z urządzeniem imageRUNNER C1028iF
  • Jako opcja w przypadku urządzenia imageRUNNER C1028i
  • ** Tylko w trybie UFRII & B&W

Pełne dane techniczne