ImageRunner Advance C2225i

Niewielkie kolorowe urządzenie wielofunkcyjne

ImageRunner C2220

  • Wydajna praca z szybkością 25 str./min w czerni i bieli oraz w kolorze
  • Intuicyjny uchylny ekran dotykowy LCD TFT o przekątnej 17,8 cm
  • Łatwa kontrola dostępu i użytkowania przez poszczególnych użytkowników
  • Wszechstronna obsługa nośników i opcji wykańczania
  • Niesamowite możliwości publikacji dokumentów w firmie
  • Niskie zużycie energii

Niewielkie urządzenie wielofunkcyjne o wydajności 25 str./min, które umożliwia uzyskanie wysokiej jakości kolorowych dokumentów. Łatwa integracja, funkcje zabezpieczeń, kontrola kosztów i wysoka energooszczędność sprawiają, że jest to idealne urządzenie dla małych grup użytkowników.

Wydajność w zasięgu ręki

Niewielkie urządzenie iR-ADV C2225i dostarcza wydruki o wysokiej jakości z szybkością 25 str./min w kolorze lub czerni i bieli, umożliwia automatyczny druk dwustronny, obsługuje media o gramaturze do 220 g/m² oraz oferuje maksymalną pojemność papieru do 2270 arkuszy. Zaawansowany skaner szybko rejestruje obraz dokumentów papierowych i przekształca je na dogodne formaty, takie jak Office Open XML PPT, gotowe do ponownej edycji.

Komfort obsługi

Uchylny ekran dotykowy z możliwością dostosowania wyświetlanych funkcji i przycisków o przekątnej 17,8 cm zapewnia wyjątkowy komfort obsługi. Często wykonywane zadania można uprościć za pomocą programowalnych przycisków funkcji, które pozwalają oszczędzić czas i wysiłek. Osoby pracujące poza siedzibą firmy mogą łatwo drukować z urządzeń przenośnych¹ lub skanować do nich.

Wysokiej jakości komunikacja

Urządzenie iR-ADV C2225i drukuje z rozdzielczością 1200x1200 dpi oferując wyraźny tekst i czytelne obrazy, a toner pQ zapewnia zharmonizowane kolory i wysoką jakość obrazu. Korzystając z szerokiej gamy wewnętrznych lub zewnętrznych finiszerów, można tworzyć profesjonalnie wykończone dokumenty. Za pomocą oprogramowania firmy Canon do publikacji dokumentów iW Desktop można łatwo łączyć i edytować dokumenty przed wykończeniem, tworząc wspaniałe spersonalizowane oferty sprzedaży, raporty i broszury.

Zaawansowana integracja i zarządzanie

Bezproblemowa integracja z sieciami i rozwiązaniami firmowymi, udostępnianie zasobów innym urządzeniom i możliwość połączenia z usługami w chmurze, takimi jak Google Drive, umożliwiają wygodną pracę nad dokumentami i ich wymianę. Wbudowana platforma MEAP firmy Canon integruje się ściśle z szeroką gamą oprogramowania obsługującego i optymalizującego kluczowe biznesowe systemy obiegu dokumentów.

Narzędzia do zarządzania urządzeniami umożliwiają konfigurację, zarządzanie i aktualizację urządzenia — indywidualnie lub w ramach większej floty urządzeń — a także monitorowanie, raportowanie i diagnozowanie zapewniające aktywną i sprawną konserwację.

Kontrola nad inwestycją

Inteligentne uwierzytelnianie umożliwia kontrolę dostępu i uprawnień użytkowników a także zapewnia wgląd oraz możliwość śledzenia aktywności poprzez raportowanie. Można też ograniczyć dostęp do niektórych funkcji urządzenia w celu kontroli kosztów. Informacje są zabezpieczone w najwyższym stopniu za pomocą szerokiej gamy standardowych i dodatkowych funkcji zabezpieczeń urządzenia, sieci i dokumentów.

Produkt przyjazny dla środowiska

Urządzenie spełnia kryteria ENERGY STAR® i zapewnia jeden z najniższych wskaźników TEC² w branży. Pobiera zaledwie 1 W energii w trybie uśpienia. Tam, gdzie to możliwe, w urządzeniu wykorzystano także ekologiczne i pochodzące z recyklingu tworzywa sztuczne.

  • ¹ Obsługa urządzeń iPAD, iPhone i urządzeń z systemem Android (do ustalenia)
  • ² Standardowe zużycie energii elektrycznej — metodologia określona przez ENERGY STAR (www.eu-energystar.org)

Pełne dane techniczne