KX-TDE100

KX-TDE100 OneNet Pure IP PBX to zaawansowany system komunikacji dla przedsiębiorstw zapewniający funkcje komunikacji telefonicznej IP w sieciach lokalnych i sieciach szerokopasmowych IP.

Panasonic KX-TDE100

  • KX-TDE100 OneNet Pure IP PBX to zaawansowany system komunikacyjny dla przedsiębiorstw zapewniający funkcje komunikacji telefonicznej IP  sieci lokalnych i szerokopasmowych sieci IP.
  • Wyposażony w najnowszą technologię SIP i oferujący szeroki zakres aplikacji zwiększających produktywność system KX-TDE100 OneNet IP-PBX został zaprojektowany do użytku w średnich i dużych przedsiębiorstwach zatrudniających do 256 użytkowników.

Urządzenia z serii KX-TDE OneNet IP PBX firmy Panasonic to zaawansowane sieciowe rozwiązania komunikacyjne przeznaczone do sieci opartych na protokole IP. Zapewniając łączność SIP dla komputerów i sieci, system obsługuje wiele zaawansowanych telefonów IP, jak również standardowe cyfrowe i analogowe numery wewnętrzne oraz magistrale cyfrowe i ISDN.

W połączeniu ze środowiskiem aplikacji biznesowych stanowi system gotowy, aby przenieść zapotrzebowanie związane z komunikacją w firmie na poziom XXI wieku we własnym tempie.

Prosta i bezproblemowa ścieżka migracji ma kluczowe znaczenie dla klientów wykonujących migrację do rozwiązań zintegrowanych. Istniejące systemy KX-TDA można z łatwością zmodernizować do systemów KX-TDE OneNet, wymieniając kartę procesora głównego (IPCMPR) w celu wykorzystania wszystkich nowych funkcji i zalet prawdziwej infrastruktury zintegrowanej.

Pełne dane techniczne

Broszura