System konferencyjny KX-NT700

Wielostronny biurkowy system konferencyjny IP z dźwiękiem w jakości HD doskonały do użytku w salach konferencyjnych i salach narad.

 

WIelostronny biurkowy system konferencyjny IP z dźwiękiem w jakości HD doskonały do użytku w salach konferencyjnych i salach narad.

 

  • Wielostronny system konferencyjny IP.
  • Łączy się ze standardowymi systemami biurowymi, umożliwiając bezproblemową integrację.
  • Zapewnia możliwość integracji z internetowymi systemami konferencyjnymi.
  • Możliwość zapisywania nagrań rozmów na karcie pamięci SD.
  • Wiele wbudowanych mikrofonów. Możliwość dodania mikrofonów zewnętrznych do użytku w dużych pomieszczeniach.
  • Połączenie USB umożliwiające sterowanie przy użyciu komputera.


Urządzenie KX-NT700 to system konferencyjny IP zaprojektowany w celu uproszczenia i rozszerzenia możliwości komunikacji biznesowej. System NT700 jest przeznaczony do użytku w domu lub małym biurze, sali konferencyjnej lub sali narad, zapewniając możliwość naturalnej komunikacji dwustronnej przy użyciu wielu wbudowanych mikrofonów z możliwością rozszerzenia w przypadku większych przestrzeni biurowych.

System KX-NT700 obsługuje połączenie ze standardowymi sieciami telefonicznymi (PSTN), dlatego dodanie zdalnego telefonu komórkowego do połączenia konferencyjnego jest bardzo łatwe. Podczas trwania połączenia konferencyjnego do spotkania można dodać inne media takie jak obrazy, prezentacje, a nawet wideo.

Połączenia konferencyjne są produktywne i efektywne, gdy uczestnicy wyraźnie słyszą nawzajem swoje głosy w wysokiej jakości — nawet, gdy jednocześnie mówią dwie osoby. System KX-NT700 zapewnia doskonałą jakość dźwięku i imponujący zasięg mikrofonu. Panasonic KX-NT700 to prawie jak być na miejscu.