System KX-NCS8100

Oprogramowanie IP Softphone dla systemu Microsoft Windows

 

Oprogramowanie IP Softphone dla systemu Microsoft Windows

 

  • Komputerowe oprogramowanie IP Softphone.
  • 24 klawisze programowalne.
  • Nagrywanie jednym naciśnięciem klawisza.
  • Wskaźnik wiadomości/połączenia.
  • Wybieranie numerów skopiowanych i wklejonych z dowolnej aplikacji.
  • Telefonia IP za pośrednictwem zabezpieczonego połączenia szerokopasmowego.


NCS8100 zapewnia rozwiązanie telefonii biznesowej IP w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki oprogramowaniu IP Softphone KX-NCS8100 firmy Panasonic zdalni pracownicy, sprzedawcy i personel techniczny lub dowolny zaawansowany użytkownik mogą używać komputera jako zaawansowanego telefonu IP zapewniającego pełny dostęp do biznesowej komunikacji telefonicznej IP.

Firmy mogą z łatwością łączyć się ze wszystkimi zdalnymi pracownikami — niezależnie od tego, czy znajdują się w oddziałach, zdalnych siedzibach lub w podróży, uzyskując dostęp do sieci firmowej z innej części świata. Wszyscy pracownicy mogą się łączyć centralnie za pośrednictwem jednej magistrali PBX firmy Panasonic w sieci IP — umożliwia to prostą i niedrogą komunikację VoIP.

Dzięki oprogramowaniu IP Softphone można się z łatwością komunikować ze współpracownikami lub klientami i korzystać z zalet doskonałej mobilności. Firmy wymagają większej elastyczności, która pozwoli sprostać zmiennym wymaganiom dynamicznych środowisk pracy — oprogramowanie IP Softphone firmy Panasonic stanowi oczywisty wybór.