KX-NT400

Menedżerski telefon IP z ekranem dotykowym

 

 

  • Duży, łatwy w obsłudze interfejs z ekranem dotykowym.
  • Zainstalowane oprogramowanie CTI (Communication Assistant, compact edition).
  • Status — łatwe sprawdzanie dostępności użytkowników.
  • Integracja kamer w sieci — możliwość kontrolowania do 20 zarejestrowanych kamer.
  • Szybki dostęp do aplikacji biznesowych w intranecie.
  • Jednolite rozwiązanie do komunikacji z komunikatorem działającym w czasie rzeczywistym.KX-NT400 firmy Panasonic to innowacyjne, stylowe urządzenie klasy high-end z serii KX-NT300 telefonów IP.

Duży, kolorowy ekran dotykowy oraz oprogramowanie Communication Assistant Compact Edition sprawiają, że menedżerski telefon IP KX-NT400 jest niezwykle prosty w obsłudze i zapewnia łatwy dostęp do funkcji komunikacji.

NT400 umożliwia dostęp do korporacyjnych aplikacji internetowych za pośrednictwem zainstalowanej przeglądarki, a ponadto pozwala na opracowanie aplikacji internetowych do używania z telefonem.

Dzięki oprogramowaniu CA Compact Edition użytkownicy mogą wybierać metodę kontaktu ze współpracownikami na podstawie aktualizowanych w czasie rzeczywistym informacji o ich dostępności. Jeśli współpracownik rozmawia akurat przez telefon, urządzenie udostępnia funkcję czatu, za pomocą której można przekazać wiadomość.

NT400 to doskonałe rozwiązanie biurkowe zapewniające dostęp do różnych funkcji komunikacji, a także terminal kontroli dostępu — urządzenie umożliwia kontrolowanie do 20 zarejestrowanych kamer IP, a także zapewnia dostęp do funkcji zarządzania kontaktami i książki telefonicznej.