KX-NT366

Zaawansowany telefon systemowy IP z podświetlanym 6-wierszowym wyświetlaczem, 4 x 12 klawiszami programowalnymi do samodzielnego opisu i zestawem głośnomówiącym działającym w trybie pełnego dupleksu

 

  • Podświetlany 6-wierszowy wyświetlacz
  • 4 x 12 programowalnych klawiszy do samodzielnego opisu
  • System głośnomówiący działający w trybie pełnego dupleksu
  • 2 porty Ethernet (100Base-T)
  • Obsługa funkcji Power over Ethernet (PoE)
  • Opcjonalna obsługa technologii Bluetooth


Panasonic przedstawia najnowszą serię stylowych, intuicyjnych i łatwych w obsłudze telefonów IP zgodnych z uniwersalną filozofią projektowania, co sprawia, że są bardzo atrakcyjne i wygodne w użytkowaniu przez wszystkich użytkowników systemu telefonicznego. Seria telefonów IP KX-NT300 zapewnia nowy wymiar wrażeń związanych z dźwiękiem, efektywnością komunikacji i troską o klienta. Ta zaawansowana seria oferuje możliwości istniejących hybrydowych central abonenckich IP KX-TDA firmy Panasonic oraz integrację z zaawansowanymi systemami PBX IP KX-TDE, umożliwiając szybki dostęp do szeregu funkcji systemu telefonicznego i aplikacji.

Telefony IP oferują doskonałą jakość dźwięku dzięki funkcji zestawu głośnomówiącego obsługiwanego bez użycia rąk oraz funkcji eliminowania pogłosu. Eleganckie, niezwykle nowoczesne wzornictwo — dostępne w kolorze czarnym i białym pasuje do biura w dowolnym stylu. Wyposażone w szereg funkcji telefony IP z serii KX-NT300 są niezwykle łatwe w obsłudze.

Telefony mają wyświetlacze alfanumeryczne, elektroniczne klawisze do samodzielnego opisu, moduł Bluetooth zapewniający obsługę bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, klawisz do łatwej nawigacji, dodatkowy port IP (wybrane modele) pozwalający zmniejszyć nieład związany z okablowaniem, a także możliwość dwupozycyjnego pochylenia (oddzielna regulacja bazy telefonu i wyświetlacza LCD) w celu zwiększenia użyteczności i komfortu.