DP-MB310

Kompaktowe urządzenie biznesowe o wysokiej wytrzymałości

Panasonic DP-MB310

  • Szybkie drukowanie z szybkością 30 str./min
  • Szybkie drukowanie i kopiowanie dwustronne z szybkością 28 str./min
  • Kaseta o pojemności 500 arkuszy
  • Kompaktowa i solidna budowa
  • Automatyczne dwustronne skanowanie
  • Zgodność z językiem drukowania PCL w standardzie
  • Rozbudowane funkcje faksu


Urządzenie wielofunkcyjne DP-MB310 ma kompaktową budowę, jednak zostało solidnie wykonane i bez problemu poradzi sobie z zaawansowanymi potrzebami biznesowymi, takimi jak ciągłe drukowanie w dużych ilościach. Dzięki niezwykle wytrzymałej konstrukcji obudowy, żywotności wynoszącej 300 000 stron oraz wysokiej wydajności tonerowi wystarczającemu na 8000 stron urządzenie DP-MB310 umożliwia szybkie drukowanie jednostronne o maksymalnym cyklu wynoszącym 50 000 stron — jest to rozwiązanie idealne dla dużych firm, w których na co dzień produkuje się ogromne ilości wydruków.

Aby połączyć wytrzymałość z wydajnością, urządzenie DP-MB310 zostało również wyposażone w automatyczną funkcję odwracania arkuszy podczas skanowania, dzięki której za pomocą odwracającego automatycznego podajnika dokumentów możliwe jest skanowanie obu stron dokumentów.

Szybkie drukowanie dwustronne
Drukowanie na jednej stronie jest nieefektywne i nieekonomiczne. Z tego powodu urządzenie DP-MB310 umożliwia drukowanie dwustronne. Konwencjonalne drukarki wielofunkcyjne drukujące w formacie A4 odwracają każdą stronę po kolei, co skutkuje niską wydajnością. Urządzenie DP-MB310 standardowo umożliwia szybkie drukowanie dwustronne z niemal tą samą szybkością*, co drukowanie jednostronne.
*Wydajność drukowania dwustronnego urządzenia DP-MB310 wynosi 93%.

Automatyczny podajnik dokumentów zgodny z formatami A5/A6
Urządzenie DP-MB310 wyposażone jest w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy do obsługi mniejszych formatów A5 i A6 oraz standardowego A4. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w gabinetach lekarskich oraz aptekach, gdzie mniejsze formaty są stosowane często. Urządzenie może również drukować w mniejszych formatach, takich jak A5 oraz A6.

Kaseta o pojemności 500 arkuszy
Kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne przeznaczone dla małych lub domowych biur (Small Office/Home Office, SOHO) wyposażone są w kasety o pojemności 250 arkuszy, natomiast komercyjnie dostępny papier do drukowania dostarczany jest w opakowaniach zawierających 500 arkuszy. Mimo kompaktowej budowy i niewielkiej wysokości urządzenie DP-MB310 wyposażone jest w kasety o dużej pojemności mieszczące 500 arkuszy. Po załadowaniu 500 arkuszy za jednym razem nie trzeba zostawiać otwartych ryz leżących w biurze.

Tryb Eco
Dedykowany przycisk ECO znajduje się na panelu kontrolnym. Po włączeniu tryb Eco umożliwia wybranie dwóch opcji oszczędzania energii. Po pierwsze — odstęp czasu przed przejściem drukarki w tryb oszczędzania energii został ustawiony na jedną minutę. Oprócz tego zostaną automatycznie włączone tryby 2-w-1 oraz drukowania dwustronnego, co pozwoli efektywnie oszczędzać papier i energię.

Pełne dane techniczne