KX-MB2270

Szybkie drukowanie i kompaktowa budowa

Panasonic KX-MB2270

  • Szybkie drukowanie z szybkością 28 str./min
  • Szybkie drukowanie i kopiowanie dwustronne z szybkością 28 str./min
  • Kaseta o pojemności 500 arkuszy
  • Automatyczny podajnik dokumentów
  • Skaner kolorowy oraz aplikacja Easy Print Utility
  • Wbudowany moduł Wi-Fi
  • Faks


Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne KX-MB2270 o wysokiej wydajności umożliwia szybkie drukowanie i kopiowanie jedno- i dwustronne z szybkością do 28 str./min — jest to najszybszy model w swojej klasie. Urządzenie zawiera również automatyczny podajnik dokumentów, w którym mieści się do 50 arkuszy na potrzeby skanowania małych formatów, takich jak A5 lub A6 (poza standardowym formatem A4). Dodatkowa ręczna taca na specjalne potrzeby umożliwia umieszczenie jednego arkusza o dowolnym rozmiarze od formatu A6 do koperty lub pocztówki.

Urządzenie KX-MB2270 zawiera również port sieciowy Ethernet 10base-T/100base-TX oraz wbudowany moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi, który można łatwo skonfigurować po zainstalowaniu routera Wi-Fi.

Szybkie drukowanie dwustronne
Drukowanie na jednej stronie jest nieefektywne i nieekonomiczne. Z tego powodu urządzenie KX-MB2270 umożliwia drukowanie dwustronne. Konwencjonalne drukarki wielofunkcyjne drukujące w formacie A4 odwracają każdą stronę po kolei, co skutkuje niską wydajnością. Urządzenie KX-MB2270 standardowo umożliwia szybkie drukowanie dwustronne z niemal tą samą szybkością*, co drukowanie jednostronne.
*Wydajność drukowania dwustronnego każdej drukarki z serii KX-MB2200 wynosi 100%.

Automatyczny podajnik dokumentów zgodny z formatami A5/A6
Urządzenie KX-MB2270 wyposażone jest w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy do obsługi mniejszych formatów A5 i A6 oraz standardowego A4. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w gabinetach lekarskich oraz aptekach, gdzie mniejsze formaty są stosowane często. Urządzenie może również drukować w mniejszych formatach, takich jak A5 oraz A6.

Kaseta o pojemności 500 arkuszy
Kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne przeznaczone dla małych lub domowych biur (Small Office/Home Office, SOHO) wyposażone są w kasety o pojemności 250 arkuszy, natomiast komercyjnie dostępny papier do drukowania dostarczany jest w opakowaniach zawierających 500 arkuszy. Mimo kompaktowej budowy i niewielkiej wysokości urządzenie KX-MB2270 wyposażone jest w kasety o dużej pojemności mieszczące 500 arkuszy. Po załadowaniu 500 arkuszy za jednym razem nie trzeba zostawiać otwartych ryz leżących w biurze.

Tryb Eco
Dedykowany przycisk ECO znajduje się na panelu kontrolnym. Po włączeniu tryb Eco umożliwia wybranie dwóch opcji oszczędzania energii. Po pierwsze — odstęp czasu przed przejściem drukarki w tryb oszczędzania energii został ustawiony na jedną minutę. Oprócz tego zostaną automatycznie włączone tryby 2-w-1 oraz drukowania dwustronnego, co pozwoli efektywnie oszczędzać papier i energię.

Pełne dane techniczne