Canon i-SENSYS MF443dw

Drukarka Canon i-SENSYS MF443dw

Canon i-SENSYS MF443dw – to kompaktowe, czarno-białe laserowe drukarki wielofunkcyjne pozwolą przyspieszyć pracę w małych i średnich firmach

Sprostaj ambitnym wymaganiom biznesowym dzięki solidnej, niezawodnej i szybkiej drukarce. Drukarki z tej serii umożliwiają drukowanie w formacie A4 z szybkością do 38 str./min i obsługują drukowanie dwustronne w standardzie. Dwustronne skanowanie jednoprzebiegowe również sprzyja wysokiej wydajności pracy.

Zwiększ wydajność pracy dzięki bibliotece aplikacji. Przyciski ekranowe automatyzują i przyspieszają codzienne zadania, w tym drukowanie zapisanych formularzy, skanowanie do wiadomości e-mail i kopiowanie dokumentów, dzięki czemu dostęp do nich można uzyskać jednym naciśnięciem przycisku. Ponadto można dostosować wygląd wyświetlacza w trybie gotowości do własnych potrzeb.

Pracuj wygodnie poza biurem dzięki bezproblemowej łączności mobilnej. Możesz drukować bezprzewodowo ze smartfonów lub tabletów dzięki aplikacji Canon PRINT Business lub uruchomić drukowanie bez użycia aplikacji dzięki zgodności urządzenia z usługami AirPrint (iOS) i Mopria (Android).

Chroń dokumenty bezpiecznym kodem PIN, który uniemożliwia niepowołanym osobom przeglądanie poufnych materiałów. Oprogramowanie Universal Login Manager (ULM) w drukarkach MF446x i MF449x zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo. Umożliwia ono uwierzytelnianie użytkowników w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Niezależnie od tego, czy drukujesz prezentację sprzedażową czy mały dokument do użytku wewnętrznego, produkty z tej serii wyróżniają się wysoką jakością wydruków dzięki ulepszonym kasetom z tonerem, które są teraz wyposażone w funkcję automatycznego usuwania taśmy uszczelniającej.

Podstawowe cechy kopiarki

  • Urządzenie wielofunkcyjne z laserową drukarką monochromatyczną
  • Szybki druk o profesjonalnej jakości, nawet 38 str./min
  • Łatwa obsługa przy użyciu intuicyjnego kolorowego ekranu dotykowego
  • Automatyczne drukowanie dwustronne zmniejsza zużycie papieru i koszty eksploatacji
  • Funkcja Quick First-Print pozwala oszczędzać czas i utrzymywać wydajność zespołu
  • Bezpieczne drukowanie dzięki kodom PIN
  • Możliwość drukowania ze smartfonów i tabletów dzięki obsłudze usług AirPrint i Mopria oraz aplikacji Canon PRINT Business
  • Łatwa współpraca z popularnymi usługami przechowywania danych w chmurze
  • Łatwa integracja sieciowa z funkcjami zarządzania urządzeniem
  • Prosta konserwacja dzięki wygodnym kasetom uniwersalnym