A3-Telekom

O nas

A3-Telekom – to autoryzowany dealer firmy Panasonic oraz partner Konica Minolta i Canon. Już od 1996 roku zajmuje się modernizacją funkcjonowania biur i instytucji poprzez wdrażanie takich rozwiązań elektroniki biurowej jak: systemy telekomunikacyjne, urządzenia wielofunkcyjne, kopiarki, drukarki, faksy, telefony.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno urządzenia nowe jak i regenerowane na gwarancji. Jesteśmy również profesjonalnym serwisem mogącym pomóc Państwu rozwiązać wszystkie problemy jakie mogłyby zaistnieć w wyniku eksploatowania posiadanych przez Państwa urządzeń. Pracujemy dla klientów, dla których jakość i szybkość działania jest najważniejsza.
 
Konica Minolta oraz Canon  – oferują zaawansowane technologicznie systemy przetwarzania dokumentów i wyznaczają nowe standardy w dziedzinie innowacji biurowych. Profesjonalne rozwiązania gwarantują nie tylko szeroką funkcjonalność, ale także niezawodność i wydajność przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji. Maszyny wyróżniają się starannym dopracowaniem każdego elementu i dbałością o detale, zapewniają szeroki wachlarz możliwości i imponującą wydajność. Prezentowane systemy należą obecnie do najnowocześniejszych i najlepszych na rynku.

Panasonic –  nowoczesne systemy telekomunikacyjne – doskonale działające profesjonalne centrale komunikacyjne, zapewniające zaawansowane zarządzanie połączeniami i wiadomościami, wydajną i elastyczną komunikacje, mobilność bezprzewodowego systemu DECT, usługi VoIP oraz łatwą integrację z komputerem poprzez terminale CTI. Jako Autoryzowany Serwis, jesteśmy do dyspozycji Klientów na każdym poziomie potrzeb, oferujemy fachowe doradztwo oraz pomoc w instalacji. Po zapoznaniu się z infrastrukturą jaką dysponuje klient i jego potrzebami jesteśmy w stanie przygotować i zrealizować rozwiązanie systemu telekomunikacyjnego gwarantującego najwyższe standardy funkcjonowania nowoczesnej firmy.

Zapewniamy wszystkim naszym Klientom:

  • doradztwo przy wyborze sprzętu: sprzedaż lub dzierżawa – możliwość pozyskania urządzenia bez inwestycji
  • bardzo konkurencyjne ceny
  • gwarancję producentów na sprzęt
  • dla firm współpracujących atrakcyjne rabaty
  • dodatkowo nasz przeszkolony personel jest wstanie zainstalować i uruchomić zakupiony sprzęt na najwyższym poziomie usług.

Wyrażamy nadzieję, że przedstawiona oferta zainteresuje Państwa i pozwoli na nawiązanie współpracy

Serdecznie zapraszamy,
A3-Telekom

Partner Konica Minolta