A3-Telekom

Bezprzewodowy system telefoniczny Smart IP Panasonic KX-TGP600

Bezprzewodowy system telefoniczny Smart IP Panasonic KX-TGP600

System telefoniczny Panasonic  KX-TGP600 jest niezwykle łatwy do skonfigurowania i zarządzania. Funkcja udostępniania umożliwia zdalne określanie ustawień konfiguracji oraz zarządzanie telefonami. Użytkownicy mogą wybrać jedną z dwóch metod administracji — zarządzanie lokalne z poziomu jednostki bazowej lub zarządzanie za pośrednictwem dostawcy usług.

Użytkownicy mogą podłączyć do systemu do ośmiu słuchawek bezprzewodowych DECT. Możliwość użycia do ośmiu linii zewnętrznych SIP równocześnie sprawia, że obsługa klienta przebiega sprawniej, a koszt i nakład pracy związany z instalacją i zarządzaniem oddzielnymi liniami zewnętrznymi jest całkowicie wyeliminowany. System umożliwia użytkownikom także posiadanie do ośmiu różnych numerów telefonu.

Funkcja redukcji szumów eliminuje szum otoczenia i poprawia jakość połączenia za naciśnięciem przycisku. System telefoniczny KX-TGP600 automatycznie ustawia optymalny poziom głośności odbiornika, gdy użytkownik przemieszcza się między obszarami o różnym natężeniu dźwięku otoczenia.

Połączenie jakości, niezawodności, łatwości użycia i elastyczności pozwala znacznie obniżyć całkowity koszt użytkowania systemu telefonicznego KX-TGP600. Ponadto niski koszt początkowy sprawia, że system oferuje znacznie wyższy zwrot z inwestycji w okresie użytkowania technologii.

Dostępnych jest wiele telefonów zgodnych z systemem telefonicznym KX-TGP600. Należy do nich telefon bezprzewodowy DECT KX-TPA60 wyposażony w kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1,8 cala z podświetleniem i zapewniający jakość dźwięku w szerokopasmowej technologii HD (G.722) oraz książkę telefoniczną o pojemności 500 numerów telefonu oraz pamięć 20 ostatnio wybranych numerów telefonu. Dostępny jest również bezprzewodowy telefon biurkowy KX-TPA65 zapewniający wiele korzyści w porównaniu do „tradycyjnych” telefonów biurkowych, ponieważ możliwości komunikacji DECT oznaczają, że do instalacji systemu nie jest wymagane dodatkowe okablowanie.

Zasięg jednostki bazowej wynosi około 300 m na zewnątrz i 50 m wewnątrz budynków, zależnie od środowiska. Ze względu na to, że niektórzy użytkownicy wymagają większego zasięgu, do systemu można dołączyć opcjonalny regenerator sygnału, który umożliwia zwiększenie rzeczywistego zasięgu komunikacji maksymalnie do około 200 m wewnątrz budynków.

Panasonic KX-TGP600

Podstawowe cechy

  • Obsługa ośmiu telefonów bezprzewodowych DECT i równoległych linii zewnętrznych
  • Obsługa połączeń VoIP
  • Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 1,8 cala
  • Funkcja redukcji szumów
  • Niższy całkowity koszt użytkowania
  • Tryb ekologiczny
  • Zgodność z wieloma telefonami oraz regeneratorem sygnału firmy Panasonic w celu zwiększenia zasięgu