A3-Telekom

Brother MCF-L3770CDW

Kolorowe urządzenie LED 4-w-1 - Brother MFC-L3770CDW

Urządzenie wielofunkcyjne MFC-L3770CDW, idealne do domu lub małego biura. Łatwe w użyciu i konfiguracji, tworzy wydruki profesjonalnej jakości, a łączność bezprzewodowa pozwala na wydruk z urządzeń mobilnych (smartfonów lub tabletów). Urządzenie  oferuje wysoką rozdzielczość kolorowego druku (do 2400dpi), a technologia LED sprawia, że otrzymujemy profesjonalną jakość wydruków. Kolorowy wyświetlacz dotykowy, umożliwia szybki i ławy dostęp do urządzenia. To niezawodne urządzenie wielofunkcyjne jest łatwe w użyciu oraz w konfiguracji. Wysoka wydajność tonerów w zestawie pozwala na wydruk do 1000 stron. Połączenie łączności bezprzewodowej z możliwością łatwego wydruku zarówno z telefonu jak i tabletu oraz automatycznym podajnikiem dokumentów o pojemności do 50 stron powoduje, że urządzenie MFC-L3770CDW jest nieocenionym wsparciem w biurze.

MFC-L3770CDW zostało zaprojektowane, aby drukować do 24 stron na minutę przy poziomie hałasu poniżej 47dB – ciszej niż codzienne rozmowy w biurze. Te parametry sprawiają, że opisywane kolorowe urządzenie wielofunkcyjne idealnie pasuje do biura.

Urządzenie posiada wysoką prędkość druku, jest niezawodne oraz ma korzystny stosunek wartości do ceny. Wbudowany podajnik na papier – do 250 arkuszy, umożliwia długą pracę bez konieczności jego dokładania. Wysokowydajne tonery, sprawiają, że nie ma konieczności ich częstej wymiany, a cena strony jest konkurencyjna zarówno w przypadku wydruków kolorowych jak i monochromatycznych. Zwiększając wydajność przy jednoczesnym skróceniu czasu przestojów, Twoje biuro może działać sprawniej.

Modele Brother spełniają normy efektywności energetycznej i dlatego zostały nagrodzone Energy Star – umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku.

Brother MFC-L3770CDW

Podstawowe cechy kopiarki

  • Wysoka prędkość druku – do 24 stron na minutę
  • Automatyczne dwustronne drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie
  • Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 9,3 cm
  • Sieć przewodowa i bezprzewodowa + NFC
  • Automatyczny podajnik dokumentów do 50 arkuszy
  • W zestawie tonery: czarny, żółty, magenta, cyan do 1000 stron każdy (zgodnie z normą ISO/IEC 19798)