A3-Telekom

Brother HL-L3270CDW

Bezprzewodowa kolorowa drukarka LED - Brother HL-L3270CDW

Brother HL-L3270CDW to niezawodna kolorowa drukarka. Urządzenie jest ciche i kompaktowe – idealne do pracy w domu lub małym biurze.
Zaprojektowana z myślą o użyteczności i trwałości, drukarka HL-L3270CDW działa z dużą prędkością przy niskim poziomie hałasu (poniżej 47dB) pozwalając na kontynuację codziennej pracy. Model wyposażony jest w podajnik o dużej pojemności, który sprawia, że częste dokładanie papieru nie jest konieczne.  HL-L3270CDW to drukarka, która oferuje wysoką rozdzielczość druku (do 2 400dpi), a technologia LED sprawia, że otrzymujemy profesjonalną jakość wydruków.

Kluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego też urządzenie HL-L3270CDW gwarantuje najlepszą relację jakości do ceny. Instalując oryginalne tonery o zwiększonej wydajności i korzystając z funkcji automatycznego druku dwustronnego można znacząco obniżyć koszt każdego wydruku.

Urządzenie pracuje cicho (poniżej 50dB) przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.

Modele Brother spełniają normy efektywności energetycznej i dlatego zostały nagrodzone Energy Star – umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku.

Brother HL-L3270CDW

Podstawowe cechy kopiarki

  • Wysoka prędkość druku – do 24 stron na minutę
  • Podajnik papieru do 250 arkuszy + podajnik ręczny na 1 arkusz
  • Automatyczne dwustronne drukowanie
  • Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 6.8cm
  • Łączność przewodowa i bezprzewodowa oraz NFC,które ułatwia mobilne drukowanie
  • W zestawie tonery: czarny, żółty, magenta, cyan do 1000 stron każdy (zgodnie z normą ISO/IEC 19798)