A3-Telekom

Brother MFC-L2712DN

Kompaktowe urządzenie 4-w-1 z interfejsem sieciowym - Brother MFC-L2712DN

MFC-L2712DN zostało zaprojektowane z myślą o małych biurach. To ciche urządzenie oferuje mnóstwo funkcji, wysoką prędkość druku oraz łączność przewodową, a to wszystko w kompaktowej obudowie. Urządzenie umożliwia także mobilne drukowanie z telefonów komórkowych i tabletów, a jego konfiguracja i przygotowanie do pracy zajmuje zaledwie kilka minut. MFC-L2712DN oferuje wysoką prędkość druku do 30 stron na minutę oraz automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy, przydatny podczas kopiowania i skanowania wielostronicowych dokumentów. Możliwość zapisywania zeskanowanych dokumentów bezpośrednio na platformie SharePoint lub w innych lokalizacjach, znacznie ułatwia pracę.

Kluczowym czynnikiem dla wielu firm są koszty, dlatego też urządzenie MFC-L2712DN gwarantuje najlepszą relację jakości do ceny. Instalując oryginalne tonery o zwiększonej wydajności i korzystając z funkcji automatycznego druku dwustronnego można znacząco obniżyć koszt każdego wydruku.

Urządzenie pracuje cicho (poniżej 50dB) przy maksymalnej prędkości, dlatego z powodzeniem można je ustawić na biurku i drukować w tle, nie przerywając swojej pracy.

Modele Brother spełniają normy efektywności energetycznej i dlatego zostały nagrodzone Energy Star – umożliwienie zmniejszenia wpływu na środowisko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów druku.

Brother MFC-L2712DN

Podstawowe cechy kopiarki

  • Prędkość druku do 30 stron na minutę
  • Automatyczny druk dwustronny oraz podajnik o pojemności 250 arkuszy
  • Szybkie kopiowanie oraz skanowanie za pomocą automatycznego podajnika dokumentów o pojemności 50 arkuszy
  • Wbudowany interfejs sieci przewodowej
  • W zestawie toner o wydajności do 700 stron*
  • Kompatybilne z tonerami TN-2411 oraz TN-2421