A3-Telekom

Centrala hybrydowa Panasonic IP-PBX KX-TDE600

Centrala hybrydowa Panasonic IP-PBX KX-TDE600

Urządzenie KX-TDE600 OneNet firmy Panasonic jest oparte na modelu infrastruktury zintegrowanej „Pure IP PBX”, podobnie jak urządzenia KX-TDE100 / 200 OneNet. Jako zaawansowane sieciowe rozwiązania komunikacyjne do sieci opartych na protokole IP obsługujące komunikację sieciową oraz telefony biurkowe SIP produkty z serii KX-TDE OneNet gotowe do zastosowania w ramach infrastruktury konwergentnej obsługują wiele zaawansowanych telefonów IP oraz cyfrowych numerów wewnętrznych i magistral ISDN. Opracowane jako środowisko aplikacji biznesowych i dostarczane z ważnymi aplikacjami do obsługi biznesowej komunikacji telefonicznej systemy KX-TDE OneNet z łatwością spełnią potrzeby związane z komunikacją na miarę XXI wieku. Przeznaczony dla średnich i dużych firm o jednej lub wielu siedzibach model TDE600 OneNet to mile widziany członek rodziny odpowiadający na potrzeby klientów.
Panasonic KX-TDE600

Podstawowe cechy

  • W pełni hybrydowy system
  • Obsługa do 1100 numerów wewnętrznych
  • Ogromna stabilność systemu pozwala korzystać z niego na statkach oraz w hotelach

​System ten wykorzystuje technologię VoIP (Voice over IP) H.323. Pozwala to na stworzenie efektywnej kosztowo platformy telekomunikacyjnej wewnątrz biura. Koszty komunikacji pomiędzy lokalizacjami biur można zmniejszyć, łącząc serię KX-TDE z istniejącą siecią IP.

Wiele central PBX można połączyć z siecią IP i wykorzystać tak, jakby była pojedynczą centralą PBX. Możliwe jest przesyłanie i przekazywanie połączeń, nagrywanie wiadomości do systemu poczty głosowej i potwierdzaj informacje o obecności za pomocą Asystenta komunikacji, bez względu na lokalizacje biura.