A3-Telekom

Jednostka bazowa Panasonic KX-TGP550

Jednostka bazowa Panasonic KX-TGP550

Urządzenie KX-TGP550 zawiera funkcje oferowane przez model KX-TGP500 i jest dodatkowo wyposażone w stację dokującą telefonu z możliwością montażu do ściany oraz zapewnia elastyczne funkcje rozwiązania SIP w technologii DECT. Urządzenia z serii KX-TGP500 łączą w sobie zalety nowoczesnych połączeń głosowych VoIP w jakości HD, funkcję klasycznego telefonu biznesowego oraz łatwą administrację za pośrednictwem sieci WWW, doskonale nadając się do zastosowania w małym biurze lub oddziale firmy.

Dzięki integracji telefonu z usługami klasy operatora wysokiej jakości muzyka odtwarzana podczas oczekiwania na połączenie i usługi poczty głosowej sprawią, że nie ominą Cię ważne połączenia. Nowe wiadomości są wyświetlane na ekranie słuchawki, dlatego dowiesz się, że ktoś chce się z Tobą skontaktować, nawet gdy nie ma Cię przy biurku.

W celu zwiększenia wygody wiadomości można sprawdzić z dowolnego miejsca, nawet będąc poza biurem, dzięki powiadomieniom SMS o nowych wiadomościach głosowych.

Urządzenia z serii TGP500 obsługują dźwięk High Definition. Najwyższej jakości dźwięk szerokopasmowy pozwala usłyszeć każdy szczegół głosu rozmówcy.

Panasonic KX-TGT550

Podstawowe cechy

  • Jednostka bazowa systemu telefonicznego + telefon bezprzewodowy KX-TPA50
  • Bezprzewodowy telefon systemowy SIP
  • Szerokopasmowy dźwięk HD
  • Łatwa konfiguracja za pośrednictwem sieci WWW
  • Duży, podświetlany ekran LCD
  • Obsługuje do 6 telefonów bezprzewodowych w technologii DECT