A3-Telekom

KONFTEL 300IP

​KONFTEL 300IP - telefon konferencyjny IP

Konftel 300IP to uniwersalny telefon konferencyjny SIP dla firm wykorzystujących telefonię VoIP w swoim biurze. Idealny zarówno dla chmurowych, jak i tradycyjnych platform IP, daje Ci wszystko, czego potrzebujesz do efektywnych, najwyższej jakości spotkań na odległość. Zaimplementowana opatentowana technologia OmniSound® firmy Konftel zapewnia krystalicznie czysty, naturalny dźwięk HD.

Wbudowana funkcja mostkowania obsługuje połączenia 5-stronne, co pozwala w 1 rozmowie konferencyjnej połączyć Ciebie i 4 inne lokalizacje. Asystent Konferencji umożliwia automatyczne połączenie z wcześniej zdefiniowaną grupą rozmówców, co jest niezwykle wygodne w przypadku regularnych połączeń konferencyjnych. Swoje rozmowy możesz nagrywać na karcie pamięci SD i potem je odtwarzać.

Telefon konferencyjny Konftel 300IP rośnie wraz z Twoimi potrzebami. Pasuje zarówno do kameralnych sal konferencyjny, jak i dużych audytoriów. Jest rozbudowywalny i możesz do niego podłączyć parę dodatkowych mikrofonów, aby zwiększyć zasięg zbierania dźwięku nawet dla 20 osób. Nie ma ograniczeń co do wielkości spotkania, jeżeli wykorzystując interfejs PA box, podłączysz 300IP do istniejącego w pomieszczeniu systemu nagłośnienia

​KONFTEL 300IP

Podstawowe cechy

    • Dźwięk HD
    • Nagrywanie na karty SD
    • 5-stronne konferencje
    • PoE (Power over Ethernet)​