A3-Telekom

Konica Minolta bizhub 283

Urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub 283

Systemy bizhub 283 stanowią idealne urządzenia wejściowe oraz wyjściowe, nadające się do pracy w każdym środowisku, w którym wymagane jest wydajne skanowanie w trybie kolorowym oraz drukowanie lub kopiowanie w trybie monochromatycznym. Wysoce wydajne i wszechstronne skanery dokumentów o rozmiarze do A3 sprawiają, że niewielkie skanery płaskie A4 odchodzą w przeszłość. Dodatkowo pozwalają wyeliminować osobne stacje skanujące.

Systemy bizhub skanują do 70 oryginałów na minutę zarówno w trybie kolorowym, jak i monochromatycznym.Standardowo są one wyposażone we wszystkie funkcje skanowania, takie jak skanowanie do wiadomości e-mail (Home), FTP, SMB, przesyłanie na skrzynkę (wymagany dysk twardy), skanowanie do USB i w trybie TWAIN. Dzięki obsłudze PEG, TIFF, PDF, compact PDF, XPS i compact XPS systemy serii bizhub 363 umożliwiają  przetwarzanie wszystkich podstawowych formatów.

System serii bizhub 283, podobnie jak inne nowatorskie produkty z portfela bizhub, został wyposażony w technologię bEST (bizhub Extended Solution Technology) firmy Konica Minolta. Technologia ta umożliwia współpracę z zaawansowanymi aplikacjami do skanowania i rozsyłania dokumentów, co sprawia, że profesjonalne urządzenia do obsługi obiegu dokumentów idealnie sprawdzają się jako urządzenia wejściowe w środowisku zespołów, grup roboczych i niewielkich działów.

Konica Minolta bizhub 283

Podstawowe cechy kopiarki

  • Wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne o prędkości wydruku 28 stron na minutę w czerni i bieli
  • Wydajne możliwości skanowania w kolorze: do 70 stron A4 na minutę, wyjątkowa elastyczność i wydajność ze zwartą integracją w każde środowisko pracy
  • Unikalne technologie: toner polimeryzowany Simitri HD, kontroler wydruku Emperon oraz technologia rozwiązań bEST
  • Certyfikaty: Eko-wydajności Energy Star i German Blue Angel: Niskie zużycie energii, przyjazne wzornictwo produktu