A3-Telekom

Niszczarka HSM Securio AF 500

Niszczarka HSM Securio AF 500

Niszczarka HSM Securio AF 500 przeznaczona jest do skutecznego niszczenia dokumentów w średniej wielkości biurze. Wyposażona jest automatyczny podajnik na 500 arkuszy, który znakomicie przyspiesza pracę. Urządzenie wyposażone jest w w  system wykrywania zacięć, który automatyczne przeciwdziała zacięciom papieru. Zmienia on kierunek obrotów noży w momencie przeciążenia. Niszczarki HSM wyposażone są w wysokiej klasy wytrzymałe noże tnące umożliwiają precyzyjne cięcie papieru na tysiące kawałków. Zapewnia to najwyższy poziom bezpieczeństwa spełniającego wymagania przepisów o ochronie danych. Urządzenie wyposażone jest w kółka, które ułatwiają przemieszczanie niszczarki.

Urządzenie umożliwia niszczenie równoległe –  w trakcie automatycznego podawania stosu papieru można jednocześnie podawać arkusze papieru ręcznie.

Niszczarki HSM są przyjazne dla środowiska. Zastosowana w nich technologia EcoSmart pozwala zaoszczędzić energię elektryczną. Jeśli urządzenie nie jest używane, przechodzi w stan uśpienia.

Niszczarka HSM AF500
Ilość jednorazowo niszczonych kartek12 – 14 arkuszy
Szerokość wejścia240 mm
Ciągłe niszczenieTak
Poziom bezpieczeństwa DIN 327573
Pojemność kosza82 l
Niszczenie zszywek i małych spinaczyTak
Niszczenie płyt CDTak
Niszczenie kart kredytowychTak
Rozmiar ścinek4,5 x 30 mm
Automatyczny start / stopTak
Ochrona przed przegrzaniemTak
System chłodzeniaTak
Automatyczne zatrzymanie podczas zablokowaniaTak
Poziom hałasu55 dB
Wymiary (DxSxW)50 x 49 x 100 cm
Waga29,5 kg
Gwarancja na urządzenie24 miesiące