A3-Telekom

Telefon SIP Panasonic KX-UT670

Telefon SIP Panasonic KX-UT670

Urządzenie Panasonic KX-UT670 jest inteligentnym telefonem biurkowym SIP z systemem operacyjnym opartym na systemie Linux, możliwością programowania i bogatym zestawem funkcji. Urządzenie UT670 oferuje dźwięk wysokiej jakości i obsługę wielu kodeków, w tym kodeka szerokopasmowego G.722. Zestaw zawiera telefon głośnomówiący z obsługą trybu pełnego dupleksu i 3-kierunkowych połączeń konferencyjnych zgodny z systemami Plantronics Electronic Hook Switch i zapewniający doskonałą obsługę połączeń bez użycia rąk.

Urządzenie UT670 jest wyposażone w dwa porty Gigabit Ethernet z obsługą funkcji Power-over-Ethernet (PoE) pozwalającej ograniczyć ilość kabli.

To urządzenie ma kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7 cali z łatwym w użyciu graficznym interfejsem użytkownika, który zapewnia dostęp do różnych dołączonych aplikacji, takich jak przeglądarka internetowa, kalendarz, klient poczty e-mail, menedżer kontaktów, ustawienia kamery sieciowej, odtwarzacz muzyczny itd. Istnieje również możliwość utworzenia i zainstalowania aplikacji niestandardowych spełniających określone wymagania.

Aplikacje dla urządzenia KX-UT670 zostały opracowane przy użyciu pakietu SDK open source do programowania aplikacji dla systemu Android oraz interfejsów API urządzenia KX-UT670. Programy zostały napisane w języka programowania Java. Kod można edytować i kompilować w programie Eclipse, jednak można również użyć innych edytorów i kompilatorów.

Panasonic KX-UT670

Podstawowe cechy

  • Inteligentny telefon biurkowy z możliwością programowania do 6 kont SIP
  • Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7 cali
  • Wysokiej jakości dźwięk HD (G.722)
  • Zgodność z rozwiązaniami Asterisk Broadsoft Broadworks
  • System operacyjny oparty na systemie Linux
  • Funkcja telefonu głośnomówiącego z obsługą trybu pełnego dupleksu i 3-kierunkowych połączeń konferencyjnych