A3-Telekom

KONFTEL 300

​KONFTEL 300 - Analogowy telefon konferencyjny z USB

Konftel wie, że aktualnie cały świat zmierza w kierunku technologii IP (VoIP). Mimo to, nie zapomina o użytkownikach linii analogowej. Jeżeli więc potrzebujesz efektywnych, najwyższej jakości spotkań na odległość – to Konftel 300 przypadnie Ci do gustu. Zaimplementowana opatentowana technologia OmniSound® firmy Konftel zapewni rozmowom czysty, naturalny dźwięk.

Telefon konferencyjny Konftel 300 zawiera wiele funkcji, które umożliwiają zastosowanie go w rożnych okolicznościach i miejscach.  Specjalny asystent telekonferencji ułatwia zestawienie wielostronnego połączenia z wcześniej zdefiniowaną grupą rozmówców, co jest bardzo pomocne w przypadku regularnych spotkań. Przycisk wyboru łącza pozwala przełączać i łączyć trzy różne technologie: linię analogową, telefon komórkowy i USB w jedną rozmowę. Dzięki funkcji narywania na kartach pamięci SD żadne ustalenia nie zostaną zapomniane.  

Konftel 300 działa doskonale także w większych pomieszczeniach, jako że można dołączyć do niego dodatkowe mikrofony, bezprzewodową słuchawkę nagłowną lub zewnętrzne system nagłośnienia.

​KONFTEL 300

Podstawowe cechy

    • Dźwięk HD (USB)
    • Nagrywanie na karty SD
    • Hybryda (linia + USB